| |

Kde nejlépe koupit licenci k aplikaci Threema? Vyhněte se Obchodu Play

Mobilní aplikace Threema je dle mého nejbezpečnější nástroj pro komunikaci. Tvůrci nabízí skutečné end-to-end šifrování, s aplikací Threema Libre odřezávají zdrojové kódy a přístupy velkým společnostem, komunikace není nikde na serveru ukládána, lze ji provozovat zcela anonymně, a navíc můžete posílat fotky a videa v původní kvalitě.

Provoz takové služby není zdarma a stojí peníze. Je silně podivné, když někdo nabízí aplikaci pro komunikaci zdarma a ve skutečnosti za ní platíte svými daty. Nikdo by neprovozoval větší aplikace jen tak zdarma ze zábavy, a to by si měl uvědomit každý.

Za Threemu tedy musíte zaplatit jednorázovou částkou. Ta se teď trochu zvedla, ale stále zaplatíte pouze 120–125 Kč s DPH. Jedná se o jednorázovou platbu, takže nadále nic platit nemusíte. Jedná se o směšnou částku vzhledem k tomu, co Threema nabízí a že zajišťuje skutečné soukromí.

Částka je jednorázová, ale je dle mého názoru opravdu velmi nízká. Pokud za aplikaci zaplatíte v Obchodě Play nebo Apple App Store, bude z částky odečten také poplatek Googlu nebo Applu a navíc je třeba odečíst daň. Vývojářům toho tedy moc nezbyde. Pokud máte Android, doporučuji navštívit oficiální e-shop Threemy (odkaz) a licenci si zakoupit tam. Je to zdlouhavější, ale zas vývojáři dostanou více z vašich peněz, a hlavně můžete používat vylepšenou aplikaci Threema Libre.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *