Proč používat bezpečnou aplikaci Threema Libre?

Švýcarská aplikace Threema dlouhé roky patří mezi nejlepší aplikace pro komunikaci. Tvůrci se lidem snaží nabídnout maximální možné soukromí a plnou anonymitu. Klasická verze Threemy, kterou si můžete stáhnout z Obchodu Play nebo Apple AppStore je bezpečná, ale pro Android existuje ještě bezpečnější verze Threema Libre.

Threema Libre je nová aplikace, která vypadá úplně stejně, jako klasická Threema a má vlastně i stejné funkce. Je také plně v češtině a můžete ji používat dle svých zvyků. Její obrovská výhoda spočívá v tom, že Threema Libre neobsahuje jediný řádek kódů od Googlu. Je třeba si totiž říci, že Google, Apple a další společnosti o vás shromažďují mnoho informací.

Nová aplikace neobsahuje kód Googlu, nevyužívá žádná Google API a Google tedy nemá žádný přístup ani k vaším notifikacím (upozorněním na zprávy), kde se logicky nachází vaše soukromé zprávy. Nenajdete ji ani v obchodě s aplikaci Google Play. Pokud tedy chcete maximální možné soukromí, určitě zvažte zakoupení verze Threema Libre.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *