| | | |

Licenci aplikace Threema můžete uhradit hotově

Mobilní aplikace Threema je neustále vylepšována a aktuálně patří mezi ty nejbezpečnější aplikace pro komunikaci. Již nějakou dobu uživatelé Androidu mohou používat verzi Threema Libre, která je zcela odstřižená od Googlu a Applu. Neobsahuje kousky zdrojového kódu těchto společností a veškerá oznámení „tečou“ jen skrze vlastní řešení Threema Push.

Threema není jen bezpečná, ale i anonymní. Generovat nová Threema ID můžete dle libosti, proto je není možné spojit se zakoupenou licencí a následně vás dohledat. Při zakládání ID není nutné vyplňovat tel. číslo, e-mail, skutečné jméno, vytvářet zálohy nebo se nějak ověřovat. Povolovat aplikaci vůbec nemusíte ani synchronizaci kontaktů.

A co zakoupení licence? Pokud chcete klasickou verzi Threema, tak ji lze koupit v Obchodě Play nebo Apple AppStore a Huawei AppGallery. Již dlouho lze licenci zakoupit i v oficiálním e-shopu Threemy, kde je možnost uhrazení platební kartou a Bitcoinem. Nově je podporována i možnost platby v hotovosti.

Jak nákup hotově probíhá? Týká se to jen licence pro platformu Android a využít ji můžete pro aplikaci Threema nebo Threema Libre. V shop.threema.ch/en/buy/ jen vyberete možnost „Pay Anonymously With Cash“, vyberete počet licencí a odsouhlasíte měnu i podmínky služby. Vygenerováno vám bude číslo objednávky i adresa licence. K dispozici budete mít i adresu, na kterou bankovky v obálce zašlete.

Když nepočítáme daně, celá částka poputuje tedy vývojářům Threemy a nebude z ní ukrojeno několik procent Googlem či Applem. Takovou licenci lze použít jak u aplikace Threema, tak i Threema Libre. Řešení přes Threema shop je možné jen v případě systému Android!

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *